FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 13857250

nr 1385 7250

CUPBOARD

Victorian style, walnut. Length: 85 cm. Width: 44 cm, height: 134 cm, wear, damages, saknar nyckel.

Nyrokoko, valnöt. Bredd: 85 cm. Djup: 44 cm, höjd: 134 cm

Condition: slitage, skador, saknar nyckel

1000

SEK 500

Monday Mars 22 2021
at 18:13:35

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.